خدمات گروه طراحی سایت ناریتا

طراحان سایت ناریتا جهت راه اندازی سریع سایت شما به غیر از طراحی سایت خدمات مرتبط با این حوزه را نیز به شما ارائه می دهند.

 

3fc2ae36cd
طراحی سایت

طراحی اختصاصی سایت

در دنیایی که هر روز بیشتر دیجیتالی و آنلاین می شود داشتن یک وبسایت می تواند بهترین تصمیم برای بقا و توسعه کسب و کارتان باشد. با ناریتا می توانید کسب و کارتان را حرفه ای گسترش دهید. ما در این مسیر مشاور و همراه شما هستیم و کمک می کنیم که متناسب با نیاز کسب و کارتان کارآمدترین وب سایت را داشته باشید.

پشتیبانی و ادمین سایت

پشتیبانی و نگهداری سایت

برخی تصور می کنند صرفا با طراحی یک وبسایت کسب و کارشان توسعه می یابد و کسب و کارشان رونق می گیرد. در صورتی که این تصور اشتباه است. نگهداری و به روزرسانی سایت، تولید محتوا، حفاظت از هک شدن و خیلی موارد دیگر باعث رشد و دیده شدن سایت می گردد که باید به این موارد توجه داشت.

تولید محتوای سئو شده

بهینه سازی سایت

بهینه سازی یا سئو به شما کمک می کند تا موتورهای جستجو مانند گوگل سایت شما را بشناسند و از طریق جستجوی کاربران در گوگل سایتتان دیده شود. ما با طراحی اصولی صفحات کاری می کنیم که سایت شما به راحتی توسط موتورهای جستجو خوانده شود.

تولید محتوا

تولید محتوا

یکی دیگر از نیازهای یک وبسایت محتوای آن است. در واقع محتوا مهم ترین چیزی است که باعث می شود کاربران به سایت شما مراجعه کنند و موتورهای جستجو از همین طریق سایت شما را بشناسند. تولید محتوای با کیفیت برای مخاطبین هدف کسب و کارتان می تواند گام مهم و تاثیرگذاری در پیشرفت کسب و کار شما باشد. ناریتا در تولید محتوای مناسب مخاطبین هدف کمکتان می کند.

طراحی گرافیک وبسایت

طراحی گرافیک

هویت بصری برند شما از طریق طراحی گرافیکی وبسایتتان به نمایش در می آید. انتخاب رنگ سازمانی مناسب با کسب و کارتان، طراحی UI،UX برای کاربری و زیبایی سایتتان، طراحی بنر و آیکون های اختصاصی و خیلی موارد دیگر نیازهای گرافیکی یک وبسایت هستند. گرافیست های ناریتا می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

درخواست مشاوره رایگان

Consulting rafiki 1